Wystawa Wysokich Lotów w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

4.07.2014

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy pt: Wystawa Wysokich Lotów. Zdjęcia zostały wykonane przez zaprzyjaźnionych z Muzeum Spotterów. Wystawa to blisko pięćdziesiąt zdjęć, każde podpisane z dodatkowym opisem i kilka zdań na temat wykonanego zdjęcia. Zdjęcia zostały wykonane podczas pokazów lotniczych, zawodów akrobacyjnych oraz na lotniskach w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Francji i Węgrzech. Oficjalne otwarcie nastąpi 13.07.2014 o godz. 12.00.

Wystawa była prezentowana w wielu różnych miejscach poniżej link do tekstu opisującego Twórców i ich wystawę