Bilety na XIII Małopolski Piknik Lotniczy

4.05.2017

Z przyjemnością informujemy, że bilety na XIII Małopolski Piknik Lotniczy (24-25.06.2017 r.) można już nabyć na stronie www.eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/malopolski-piknik-lotniczy/. Tradycyjnie, bilety będzie można również zakupić w kasach biletowych w dniu Pikniku (płatność wyłącznie gotówką).

Podczas obydwu dni pokazów w powietrzu zaprezentują się mistrzowie akrobacji, zarówno indywidualnej jak i grupowej, oraz licznie przybyłe samoloty historyczne. W powietrzu nie zabraknie również maszyn dumnie noszących biało-czerwone szachownice reprezentujących najbardziej wypróbowanego Partnera Muzeum jakim są Siły Powietrzne Rzeczpospolitej Polskiej. W tym roku po raz pierwszy będziemy gościć Łukasza Czepiele, pilota zawodowego i akrobacyjnego, uczestnika elitarnych zawodów Red Bull Air Race.

Swoje akrobacyjne umiejętności zaprezentują również: Artur Kielak, Jurgis Kairys, Aerobatic Yakers, Jerzy Makula. Wśród pokazów zespołowych nie zabraknie m.in.: Retro Sky Team, Firebirds, 3AT3. Więcej o uczestnikach pokazów będzie można przeczytać w zakładce Program na oficjalnej stronie Pikniku, która będzie udostępniona w najbliższych dniach.