Eskadrylla Niepodległej

2.11.2017

Serdecznie zapraszamy na ostatni już moduł projektu "Eskadrylla Niepodległej" tj. Konkurs Pieśni Patriotycznej. Konkurs odbędzie się 10.11.2017 roku w Gmachu Głównym Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wszystkich Państwa zapraszamy do wspólnego świętowania odzyskania niepodległości przez Kraków i nasze państwo. Początek przewidziany został na godzinę 9.30. Jak każdego roku obchody rozpoczynają się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Lotników i odśpiewaniem hymnu.

Wspólnie z dziećmi, młodzieżą i podopiecznymi warsztatów terapii zajęciowej udamy się na konkurs pieśni patriotycznej. Pragniemy wspólnie uczcić wigilię święta Niepodległości. Konkurs odbywać się będzie w Muzeum Lotnictwa Polskiego w ramach programu PARTIOTYZM JUTRA realizowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie. Program "Patriotyzm Jutra" realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.