IV Forum Przestrzeni. Małopolska

Mieszkać. Bądźmy wybredni!
edycja 2017

Forum Przestrzeni. Małopolska
to cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Województwo Małopolskie, będące krytyczną refleksją nad kształtem i jakością przestrzeni, w której żyjemy w kontekście historycznych, społecznych i gospodarczych uwarunkowań oraz procesów formujących przestrzeń i krajobraz a także przeglądem praktycznych działań na rzecz poprawy jakości życia w miastach regionu.

13 grudnia 2017 r., podczas spotkania w Muzeum Lotnictwa Polskiego, będziemy rozmawiać o architekturze zrównoważonej i jej wpływie na nasze życie, estetyce wnętrz naszych domów i mieszkań, funkcjonalności, a także kontekście urbanistycznym i bliskości natury, które wpływają na jakość naszego zamieszkiwania.

Więcej informacji pod adresem:
www.malopolska.pl/forumprzestrzeni