POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CEN

15.02.2018

"POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY" to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju*.

Po raz drugi Muzeum Lotnictwa Polskiego bierze udział w tej akcji. Zapraszamy w pierwszy marcowy weekend - w dniach 9-11.03.2018 w godzinach od 9.00 do 17.00. Muzeum Lotnictwa Polskiego włączając się do akcji w czasie weekendu proponuje wszystkim zwiedzającym bilety 50 % taniej. W sobotę i niedzielę bilety rodzinny kosztować będzie 17 zł a bilet normalny 7,50 zł a ulgowy 3,50 zł.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

"POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY" to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty.

Organizatorami "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY" jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

*Wykaz wszystkich miejsc biorących udział w akcji jest dostępny w zakładce "przejrzyj oferty". Za realizację usługi zgodnie z warunkami wskazanymi w ofercie odpowiadają bezpośrednio Partnerzy Akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert, a jedynie przekierowuje do ich witryn.