Małopolskie Dni Rodziny!

11.05.2018

Od 12 do 20 maja w wielu miejscowościach naszego regionu będą odbywać się ciekawe wydarzenia i spotkania. Będzie to doskonała okazja aby zwiedzić muzea, wziąć udział w rodzinnym gotowaniu, akcjach zdrowotnych czy podróżować za darmo pociągiem Kolei Małopolskich.

Zapraszamy serdecznie do Muzeum Lotnictwa Polskiego.

W sobotę, 19.05.2018 roku o godz. 14:00 zapraszamy na sens w kinie Lotnik, gdzie zaprezentujemy filmy krótkometrażowe prezentowane w czasie festiwalów filmów lotniczych w latach 2016-2017. Niedziela, 20.05.2018 zwiedzaniu z przewodnikiem o godz. 11.00 (prosimy o dokonywanie rezerwacji poprzez wysłanie maila: katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl).