Festiwal Modelarski

14.05.2018

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Modelarski, który odbędzie się w dniach 2 - 3 czerwca 2018 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Impreza odbywa się w Gmachu Głównym Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Jak zawsze zapraszamy do wizyty w naszym mieście, które poza Festiwalem oferuje jak wiadomo moc wrażeń i atrakcji.

Na Festiwal zapraszamy modelarzy plastikowych i kartonowych. Konkurs zostanie rozegrany tradycyjnie w obu kategoriach. Po raz kolejny rozegrany zostanie Konkurs Lajkonik w kategoriach: lotnictwo i pojazdy wojskowe.
Giełda Modelarska usytuowana będzie na parterze przy wejściu do Muzeum.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia.
Informacje, regulamin, szczegóły dotyczące rejestracji oraz podział na klasy są umieszczone tu: Info

Zapraszamy również na stronę FB: https://www.facebook.com/IpmsKrakow/

Rejestracja elektroniczna: Rejestracja

SERDECZNIE ZAPRASZAMY