Małopolski Festiwal Innowacji

22.05.2018

Małopolski FestiwaI Innowacji to jedyne tego typu wydarzenie w regionie, podczas którego jesteśmy tak blisko wszelkiego rodzaju innowacji. Odwiedzamy nowoczesne laboratoria, obserwujemy pokazy multimedialnych technologii, spotykamy się z kreatorami innowacyjnych rozwiązań, uczestniczymy w kreatywnych warsztatach. Pokazujemy jak wdrażane są najnowocześniejsze technologie, ale również jak zmienia się otoczenie w świecie innowacji - jak odnaleźć się na rynku pracy, kierować zespołem, realizować badania i komercjalizować pomysły. Podczas szkoleń i spotkań informacyjnych zdobywamy praktyczne i ważne informacje dotyczące m.in. finansów, ochrony własności przemysłowej czy też komercjalizacji wynalazków. Wszystko po to by zaszczepiać dobre praktyki wśród młodych ludzi, budzić zainteresowanie utalentowanych osób poszukujących swojej zawodowej drogi, promować pomysły wśród potencjalnych inwestorów, a przede wszystkim pokazać, że "innowacja się opłaca", a kreować ją może każdy z nas. Tegoroczny Festiwal trwa od 4 do 10 czerwca.

Małopolski Festiwal Innowacji to swego rodzaju "hasło - parasol" pod, którym odbywają się liczne wydarzenia. W tym roku będzie ich ok 70, które zorganizuje 34 partnerów. Wraz z Partnerami przykładamy szczególną uwagę do potencjału kreatywnego i merytorycznego przygotowanych wydarzeń oraz zaangażowania w ich organizację osób z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

W Muzeum Lotnictwa Polskiego zapraszamy na warsztaty modelarskie w sobotę, 09.06.2018 na 10:00 i na Spotkanie przy samolocie w niedzielę, 10.06.2018 na 12:00

Zrób rezerwację wysyłając maila na adres: katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl

Więcej o akcji na stronie: http://www.festiwalinnowacji.malopolska.pl/index.php/aktualnosci

Do zobaczenia na MFI