Ułatwnienia dla podróżujących tramwajami w czasie XIV Małopolskiego Pikniku Lotniczego

19.06.2018

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu wspólnie z MPK S.A. w Krakowie postanowili wykorzystać słynny cytat z filmu "A jeżeli będą chcieli pójść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ..." i wyemitować go w tramwajach, które na trasie obsługują przystanek "Muzeum Lotnictwa" (m.in. 4, 5, 9, 10, 52).

Zdanie, będzie można usłyszeć w tramwajach w dniach 21-24 czerwca br. Inicjatywa idealnie wpasowuje się w imprezę - XIV Małopolski Piknik Lotniczy (23-24 czerwca br.).

Mamy nadzieję, że akcja przypadnie do gustu pasażerom komunikacji miejskiej, tym bardziej, że z inicjatywy krakowskiego mieszkańca na łamach jednego z popularnych serwisów społecznościowych funkcjonuje profil - Chcemy, aby Bohdan Łazuka czytał nazwę przystanku "Muzeum Lotnictwa".