"60+kultura" w pierwszy weekend jesieni

26.07.2018

Kolejna edycja akcji MKiDN "60+kultura" odbędzie się w dniach 29-30 września. W tych dniach seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych.

Kampania "60+Kultura" jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

Wszyscy zwiedzający Muzeum w czasie weekendu dla Seniora będą mogli skorzystać z bezpłatnego wstępu ponadto będą mogli obejrzeć film w Kinie muzealnym Lotnik jak również bezpłatnie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych spotkaniach:
29.09.2018 - Wiedzieć więcej o ... - o godz. 15:00
30.09.2018 - Spotkanie przy samolocie - o godz. 12:00