W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów, Muzeum Lotnictwa Polskiego zostaje zamknięte dla zwiedzających od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania.

Following the decision of the Prime Minister of the Republic of Poland, the Polish Aviation Museum is closed to visitors from 12th March 2020 until further notice.
Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Oferta pracy

Konserwator – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia

8 lutego 2013

MLP w Krakowie uczestniczy w projekcie – “Konserwator – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

W dniu 6.02.2013 r. na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – www.wup-krakow.pl została opublikowana lista rankingowa instytucji, które zostały zakwalifikowane do organizacji zatrudnienia subsydiowanego w ramach w/w projektu.

Zatrudnienie subsydiowane:
II.a (młodszy renowator, przyznana liczba osób: 3),
II.c (opiekun ekspozycji, przyznana liczba osób: 3)

W chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja. Dla wszystkich zainteresowanych uczestników tego projektu Wojewódzki Urzędu Pracy udostępnił Regulamin uczestnictwa w projekcie (www.wup-krakow.pl). W załączniku zostały udostępnione rekomendowane oferty pracy oraz informacja o projekcie. Wypełnione dokumenty należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie lub w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania osoby ubiegającej się o udział w projekcie w terminie do 22.02.2013 r.

Załączniki: