Z wielkim smutkiem żegnamy Zbigniewa Sobeńkę

3 lutego 2020

Z wielkim żalem informujemy, iż 31 stycznia 2020 odszedł do Niebieskiej Eskadry Prezes Honorowy Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, płk pil. w st. spocz. Zbigniew Sobeńko. Partyzant AK, pilot II pułku myśliwskiego w Krakowie, działacz społeczny Aeroklubu Krakowskiego i wieloletni prezes KKSL. Współtwórca Pomnika Lotników w Krakowie.

Zapamiętamy Go jako niezwykle skromnego,  ciepłego i serdecznego człowieka oraz wielkiego Przyjaciela Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w środę, 5 lutego o godzinie 11.00 na cmentarzu w Grębałowie (Kraków – Nowa Huta)