Odlotowe Ferie w Muzeum Lotnictwa 2023

18 stycznia 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1-6 na 4 dni pełne odlotowych przygód! Spędźcie z nami czas w trakcie pierwszego tygodnia ferii, weźcie udział w warsztatach i spotkaniach, poznajcie tajniki lotnictwa i zajrzyjcie w różne zakamarki naszego Muzeum. Doskonała zabawa gwarantowana!

Co mamy w planach? Między innymi:

• warsztaty modelarskie
  • zawody modeli latających
  • lotnicze spotkania
  • gry
  • balonowe mistrzostwa
  • wystawy
  • i przede wszystkim kilkaset statków powietrznych do obejrzenia!

Szczegółowy plan ferii 2023

A to i tak nie wszystko – czeka Was także kilka specjalnych niespodzianek. Odlotowe Ferie to 4 dni wypełnione wyjątkowymi atrakcjami dla wszystkich amatorów i amatorek lotnictwa!

Dla kogo? Dzieci w wieku szkolnym z klas 1-6.
Kiedy? Od wtorku (31.01) do piątku (3.02).
W jakich godzinach? Od 9:00 do 13:30.

Na dniach opublikujemy szczegółowy harmonogram zajęć na każdy dzień.
Pamiętajcie – obowiązują wcześniejsze zapisy ( deum@muzeumlotnictwa.pl ). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im prędzej wyślecie do nas zgłoszenie, tym lepiej!

W mailach prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka. Warunkiem uczestnictwa będzie podpisanie regulaminu ferii, który będzie dostępny przed rozpoczęciem zajęć.
Spotykamy się oczywiście w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, al. Jana Pawła II 39.

Pełny regulamin

Do zobaczenia!

1. Weźcie ze sobą drugie śniadanie 😉
  2. Do udziału w feriach niezbędne jest przyniesienie podpisanej zgody na uczestnictwo podpisanej przez rodzica/opiekuna. Wzór oświadczenia w regulaminie ferii.

CENNIK:

Karnet na 4 dni (wtorek – piątek) – 150zł;
Pojedynczy dzień – 40zł

Płatności można dokonać w kasie Muzeum lub przelewem. Numer konta zostanie podany w mailu po złożeniu rezerwacji.

UWAGA: pierwszeństwo mają osoby z karnetem. Na pojedyncze dni zapisujemy w miarę dostępnych miejsc.

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie