Odlotowe ferie w Muzeum Lotnictwa – zajęcia dla dzieci, wolontariat dla młodzieży – pierwszy tydzień ferii Małopolski

5 stycznia 2022

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ( KLIK)

edit: Mamy już komplet wolontariuszy, zapraszamy do zapisów dzieci na regularne zajęcia.

Zawody balonowe, warsztaty modelarskie, gry, eksperymenty lotnicze, hangary, spotkania z pilotami i lotniczą policją, wystawy i przede wszystkim kilkaset statków powietrznych to tylko niektóre atrakcje, które czekają  na amatorów i amatorki lotnictwa przez pierwszy tydzień ferii zimowych.

Dzieci i młodzież w wieku szkolnym z klas 1-6 zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach, a młodzież starszą- od klasy 7 wzwyż zapraszamy do aktywnego włączenia się w muzealny wolontariat – odpowiedzialną pomoc w realizacji lotniczych zajęć, w której oczywiście będzie też mnóstwo zabawy.

Wolontariusze będą mieli  możliwość współorganizacji edukacyjnej gry terenowej, pomocy przy zajęciach dla swoich młodszych koleżanek i kolegów, poznania pracy w  muzeum oraz wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych poświęconym formom edukacji oraz sposobom docierania do ich rówieśników.

Zajęcia dla dzieci będą miały miejsce od wtorku (18.01) do piątku (21.01) w godzinach 9:00-13:30. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe: 1-3 oraz 4-6 klasa podstawowa.

Program dla wolontariuszy rozpoczynamy dzień wcześniej – w poniedziałek 17.01.2022.

Odlotowe ferie wieńczyć będzie w sobotę 22.01 lotnicza gra terenowa, będąca osobnym wydarzeniem, na którą zapraszamy  rodziny z dziećmi.

Zbiórka do gry o godzinie 12:00 przy wejściu do Muzeum.

Obowiązują wcześniejsze zapisy ( deum@muzeumlotnictwa.pl ). Liczba miejsc ograniczona.

Spotykamy się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, al. Jana Pawła II 39.

Weźcie ze sobą drugie śniadanie😊

Czekamy na Was!

Interesuje Cię wolontariat? Wypełnij z rodzicami ankietę ( klik)

Cennik:

wolontariusze – nieodpłatnie ( wymagane wcześniejsze podpisanie umowy, Muzeum zapewnia ubezpieczenie)

uczestnicy zajęć:

wtorek – piątek ( pakiet 4 dni) – 120 zł;

pojedynczy dzień – 40zł (w miarę wolnych miejsc- pierwszeństwo mają osoby wybierające cały pakiet)

sobotnia gra rodzinna – nieodpłatnie przy wykupieniu biletu wstępu wg cennika

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN ODLOTOWE FERIE