ODLOTOWE WAKACJE – zajęcia dla dzieci i wolontariat dla młodzieży – pierwszy tydzień wakacji!

21 czerwca 2022

Program Odlotowych wakacji ( kliknij i pobierz)

Latawce, zabawy na świeżym powietrzu, eksperymenty fizyczne, gry, bitwy wodne, spotkania z lotnikami, zwiedzanie, samoloty, śmigłowce, szybowce, paralotnie i spadochrony to tylko niektóre atrakcje, które czekają  na amatorów i amatorki lotnictwa podczas Odlotowych Wakacji.

Dzieci i młodzież w wieku szkolnym z klas 1-6 zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach, a młodzież starszą- od klasy 7 wzwyż zapraszamy do aktywnego włączenia się w muzealny wolontariat – odpowiedzialną pomoc w realizacji lotniczych zajęć, w której oczywiście będzie też mnóstwo zabawy.

Wolontariusze będą mieli  możliwość pomocy przy zajęciach dla swoich młodszych koleżanek i kolegów oraz poznania pracy w  muzeum, a także zebrać punkty za swoją prace, które liczą sie przy rekrutacji do liceum 😉

TERMINY

Zajęcia dla dzieci będą miały miejsce od wtorku (28.06) do czwartku (30.06) w godzinach 9:15-13:30 oraz w piątek (01.07) w godzinach 9:15-14:00.

Program dla wolontariuszy rozpoczynamy dzień wcześniej – w poniedziałek 27.06.2022.

ZAPISY

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia drogą mailową  – deum@muzeumlotnictwa.pl –  Liczba miejsc ograniczona.

CENNIK

wolontariusze – nieodpłatnie ( wymagane wcześniejsza rekrutacja, wypełnienie ankiety, zgody rodziców i  podpisanie umowy, Muzeum zapewnia ubezpieczenie i prawo do wybrania ograniczonej ilości osób)

dzieci – uczestnicy zajęć:

wtorek – piątek ( pakiet 4 dni) – 120 zł;

pojedynczy dzień – 40zł (w miarę wolnych miejsc- pierwszeństwo mają osoby wybierające cały pakiet)

Po przyjęciu zapisu zostanie odesłany numer konta do dokonania przedpłaty.

GDZIE?

Spotykamy się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, al. Jana Pawła II 39.

CO ZABRAĆ?

Weźcie ze sobą drugie śniadanie, a w niektóre dni także ubrania na przebranie (po bitwach wodnych).

REGULAMIN?

Przeczytaj tutaj – akceptacja regulaminu jest warunkiem uczestnictwa w projekcie!

Czekamy na Was! 🙂

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie