Konkurs plastyczny „Magia lotu”

DATA:24 / 04 / 2024
konkurs plastyczny "Magia lotu"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Magia lotu” organizowanym przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ!

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Magia lotu”, którego współorganizatorem jest Muzeum Lotnictwa Polskiego, odbywa się w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Konkurs jest adresowany dla dzieci oraz ich rodzin i kolegów, którzy w grupie liczącej nie więcej niż 5 osób, wykonają pracę plastyczną, której tegoroczne hasło brzmi „Na czym latałyby dzisiaj czarownice?”.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE NALEŻY:

1. Wykonać pracę dowolną techniką płaską (nie przestrzenną) np. za pomocą: kredek, farb, pisaków, pasteli, na papierze, brystolu, kartonie, kartonie kolorowym bądź tekturze o formacie B2 (500×700 mm, pion lub poziom). Cała powierzchnia pracy powinna być wypełniona treścią. Każdy z uczestników (rodzina, grupa szkolna lub podwórkowa) może złożyć maksymalnie jedną pracę.
2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MCK SOKÓŁ.
3. Przesłać pracę najpóźniej do 15 lipca 2024 roku na adres Organizatora: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz.

Więcej informacji wraz z regulaminem Konkursu jest dostępne na stronie Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ.

Plakat konkursu "Magia lotu - na czym latałyby dzisiaj czarownice?" organizowanym przez Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu, współorganizowanym przez Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.