Logo Muzeum Lotnictwa Polskiego

Wydarzenia

Inspirujące wystawy, ciekawe spotkania, prelekcje, konkursy tematyczne, a to tylko niewielki wycinek oferty naszej instytucji. Nasze inicjatywy mają rozbudzać pasję i wyobraźnię u każdego - wiek nie ma tu znaczenia. Jeśli chcesz poszerzać swoje horyzonty, odwiedź nasze Muzeum!

Uroczyste otwarcie odnowionej Izby Pamięci im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego

Dziś odbyło się otwarcie odnowionej Izby Pamięci w Szkole Podstawowej im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego w Tęgoborzu.Mjr pil. Jerzy Iszkowski jest jednym z bohaterów polskiego lotnictwa. Oficer Wojska Polskiego i Armii Krajowej, pilot i cichociemny kawaler Orderu Virtuti Militari, represjonowany po zakończeniu II wojny światowej

TYP WYDARZENIA Relacje z wydarzeń
DATA WYDARZENIA 27 / 12 / 2023

Już niedługo wernisaż wystawy „100-lecie L.O.P.P”

TYP WYDARZENIA Nadchodzące wydarzenia

Odlotowe mikołajki w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Czy Święty Mikołaj, nie mając reniferów, latałby samolotem? Czy w jego saniach znajduje się silnik odrzutowy? A może to renifery mają napęd na cztery śmigła?

TYP WYDARZENIA Relacje z wydarzeń