Wystawy czasowe Archiwalne

„Szkicownik Kocjana” – fotorelacja z warsztatów towarzyszących wystawie „Antoni Kocjan i jego konstrukcje”

CZAS TRWANIA:05 / 12 / 2023 - 20 / 12 / 2023
Fotorelacja z warsztatów towarzyszących wystawie „Antoni Kocjan i jego konstrukcje”

W sobotę 25 marca inaugurację miały warsztaty „Szkicownik Kocjana” towarzyszące inauguracji nowej wystawy czasowej „Antoni Kocjan i jego konstrukcje”, w ramach których można było się dowiedzieć jak słynny konstruktor projektował samoloty i jego wzorem zaprojektować swój własny . Chętnych do szkicowania i projektowania nie brakowało.

Nowe rozbudowane warsztaty rysunkowo- techniczne dostosowane do różnych grup wiekowo już niebawem w naszej stałej ofercie edukacyjnej, a tymczasem zapraszamy na relację z warsztatów.