Święto Małopolski

29.05.2018

Poczucie bycia częścią większej wspólnoty, dla każdego z nas wiele znaczy. Jeśli chcesz się także przekonać jak dużą rolę w Twoim życiu odgrywa miejsce, koniecznie musisz wyruszyć w podróż pod hasłem: "Święto Małopolski".

Święto Małopolski przypada na 10 czerwca, ale nasze wspólne świętowanie potrwa przez cały miesiąc! Oficjalnie zainaugurujemy je w sobotę 2 czerwca imprezą plenerową w Skawinie z wieloma atrakcjami. Tego dnia wystąpi m.in. Gromee.

Ale to dopiero początek. Pracownicy instytucji województwa małopolskiego wyróżniają się wyjątkową pomysłowością, słyną z ciekawych inicjatyw i pasji. A skoro to oni angażują się w organizację tego święta to możemy spodziewać się, że będzie naprawdę wyjątkowo.

Będą wspólne spotkania, szansa na udział w niepowtarzalnych wydarzeniach, koncertach, spektaklach, pokazach czy piknikach, możliwość zwiedzania muzeów czy poznawania nowych zakątków naszego regionu.

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na celebrowanie Święta Małopolski? Nie można tego przegapić!

Szczegółowy program wydarzeń w ramach Święta Małopolski: www.malopolska.pl/marka-malopolska/projekty-partnerskie/kultura/swieto-malopolski