Program "Pociąg do kultury" rusza

28.06.2018

W dniu wczorajszym został podpisany list intencyjny pomiędzy Kolejami Małopolskimi reprezentowanymi przez Prezesa Zarządu Pana Grzegorza Stawowego a Województwem Małopolskim reprezentowanym przez Marszałka Województwa Pana Leszka Zegzdę, w sprawie uruchomienia programu "Pociąg do kultury".

Grzegorz Stawowy Prezes Kolei Małopolskich: "...Pociąg nie musi być tylko podróżą, może również umożliwiać obcowanie z kulturą. Spółka Koleje Małopolskie czynnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych Województwa Małopolskiego. Dla pasażerów podróżujących pociągami Kolei Małopolskich staramy się regularnie przygotowywać coś co umili im czas w pociągu. W czerwcu mieliśmy przyjemność gościć na pokładach naszych pociągów artystów Opery Krakowskiej , pasażerowie mogli wysłuchać fragmenty największych arii operowych..."

A już niedługo będą Państwo mogli skorzystać z 30% ulgi na bilety do Muzeum Lotnictwa Polskiego