Wizyta delegacji z gruzińskiego regionu Adżarii

23.08.2018

Pierwsza wizyta zagraniczna przewodniczącego Autonomicznej Republiki Adżarii Tornike Rijvadze była równocześnie okazją do podpisania umowy o współpracy pomiędzy Małopolską i Adżarią. Umowa ta została podpisana 22 sierpnia 2018. Dziś, tj. 23 sierpnia, mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli tego regionu w naszym Muzeum. Nasi Goście wysłuchali kilku historii polskiego lotnictwa, poznali sylwetki polskich pilotów a także poznali najciekawsze muzealne eksponaty. Rozmawialiśmy także o przyszłych wspólnych projektach i przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych.