Weekend za PÓŁ Ceny 05-07.10.2018

18.09.2018

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach - brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Lotnictwa Polskiego za PÓŁ CENY.