Muzeum Lotnictwa Polskiego Partnerem Roku Krakowskiej Karty Rodzinnej

18.10.2018

Muzeum Lotnictwa Polskiego zostało wyróżnione podczas gali podsumowującej tegoroczną edycję programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+.

W trakcie uroczystości w Teatrze Bagatela Prezydent Miasta Krakowa, prof. Jacek Majchrowski wręczył pamiątkowe statuetki i dyplomy najaktywniejszym partnerom programu. Wyróżnienie dla Partnera Roku Krakowskiej Karty Rodzinnej 2018 w kategorii „kultura i rozrywka” odebrał Dyrektor Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Krzysztof Radwan. Ponadto przyznano nagrody w kategoriach „zdrowie”, „oświata i wychowanie”, „sport, rekreacja, wypoczynek”, „usługi” oraz „sklepy i gastronomia”.

Rokrocznie program Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ gromadzi coraz więcej beneficjentów – w tegorocznej edycji wzięło udział 5 500 rodzin wielodzietnych. Muzeum Lotnictwa Polskiego z dumą angażuje się tą, jakże potrzebną, inicjatywę umożliwiając dostęp do kultury najbardziej potrzebującym.